(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.data-privacy-src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-9307300-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');
Telefon: 06-28 / 635 - 465|info@picishop.hu
Állás – Értékesítő kollégát / kolléganőt keresünk a PiCi Shop-ba2018-09-03T20:12:29+00:00

Számítástechnikai és IRODAellátó üzletünkbe teljes állásba, értékesítő kollégát / kolléganőt keresünk!

A „PiCi Shop Számítástechnika és Irodaellátó”, Isaszeg kiemelkedő, 2008 óta stabilan fejlődő vállalkozása. Mottónk: „Az emberközeli számítástechnika”.
Célunk az ügyfeleinknek igény szerinti, közérthető módon történő kiszolgálása.
Erősségünk a megbízható és korrekt szervizszolgáltatás, garanciákkal és hosszútávú ügyfélkapcsolat tartással.

Amit mi ajánlunk:

  • Rugalmas munkaidőbeosztás (megegyezés alapján)
  • Hosszútávú munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél
  • Folyamatos tanulási lehetőség
  • Barátságos, segítőkész csapat
  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Dolgozói kedvezmény termékeinkre és szolgáltatásainkra

Főbb feladatok:

  • Ügyfeleink udvarias tájékoztatása és kiszolgálása
  • Számítástechnikai és irodatechnikai eszközök, kiegészítők értékesítése
  • Adatbázisok kezelése (ajánlat, rendelés, számlázás, beszerzés, szerviz)
  • Pontos készletvezetés, árufeltöltés és pénztárkezelés
  • Adminisztrációs ügyintézés (értékesítéshez és szervizszolgáltatáshoz)
  • Ügyfelekkel, intézményekkel és szervezetekkel való kapcsolattartás (e-mail, telefon, CRM)
  • Marketinganyagok megrendelésének felvétele kreatív személettel (szórólap, névjegy, plakát)
  • Közösségi oldalaink menedzselése

Elvárások:

  • Minimum középiskolai végzettség
  • Az aktuális számítógép alkatrészek ismerete
  • MS-Office programok és CRM felhasználószíntű kezelése /elvárás/
  • Szakirányú (eladói) végzettség /előny, de nem feltétel/
  • Marketinganyagok készítésében való jártasság /előny/
  • Önálló munkavégzési készség
  • Pozitív hozzáállás és motiváltság
  • Kiváló kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség

Nyitva tartás és Munkaidő:

A PiCi Shop nyitva tartási ideje:

  • Hétfőtől Péntekig 10:00 – 18:00-ig
  • Szombaton 8:00 – 12:00-ig

Munkaidő:

  • Hétfőtől Péntekig 9:45 – 18:15-ig
  • Szombaton 7:45 – 12:15-ig
Dániel Zoltán (kapcsolattartó)további kérdéseidet e-mailen várjuk

Amennyiben úgy érzed, hogy ez az állás rád szabott és szeretnél a PiCi Shop csapatához csatlakozni, 2018.09.15-ig várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal, melyet CSAK az alábbi űrlap kitöltésével juttathatsz el hozzánk.

A beérkezett önéletrajzok alapján kiválasztott jelentkezők alkalmasságát egy további, személyes interjún mérjünk majd véglegesen fel.

Kérlek, az alábbi kérdésekre válaszolj, és küldd el nekem önéletrajzodat!

Neved: (kötelező)
E-mail címed: (kötelező)
Telefonszámod: (kötelező)
Facebook profilod linkje:, ha gondolod (NEM kötelező)

Van / Volt bármilyen szakmai előéleted a számítástechnika területén:

Munkahelyem jelenleg:VanNincs
Ha van, a jelenlegi munkahelyen mennyi a felmondási idö:

Jogosítvány (minimum B kategóriás):(nem feltétel)VanNincs
Rendelkezésre álló jármű:(nem feltétel)VanNincs

Miért szeretnéd ezt a munkakört betölteni?(kötelező)

Miért lennél te jó PiCi Shop-os?(kötelező)

Nettó fizetési igény (kötelező):

Önéletrajzom csatolása:(kötelező)

Általános Szerződési Feltételek

Ide kattintva érheti el az ÁSZF-ünket.